משרד CKLAW מייצג חברות פרטיות ומעניק להן מגוון רחב של שירותים משפטיים.
משרד CKLAW מייצג חברות פרטיות ומעניק להן מגוון רחב של שירותים משפטיים. המשרד פועל החל משלב רישום חברה בע"מ ברשם החברות (חברה חדשה) המתבצע ביעילות ובזמן קצר ביותר.

כיום ניתן לרשום חברה תוך עד 24 שעות במידה ומדובר בבעל מניות יחיד תושב ישראל.

הטיפול המשפטי בפתיחת חברה כולל את הליווי בתחילת דרכה של החברה, שלב הרישום מבוצע על ידי עורכי הדין ב-CKLAW אשר יכינו ללקוחות את התקנון המתאים לחברה ובו יכללו את ההוראות המתאימות לבעלי המניות, הכנת הסכם מייסדים (הסכם שותפות) הכנת פרוטוקולים מישיבות החברה לצורך פתיחת חשבון בנק ולצורך התקשרויות עם ספקים שונים וייעוץ משפטי כללי. עורכי הדין במשרד CKLAW עומדים לרשות בעלי החברות בכלל תחומי דיני החברות ומוכנים לביצוע כל פעולה עבורם לאחר הקמתה החברה לרבות: העברת מניות, הקצאת מניות, שינוי תקנון חברה, שינוי שם חברה ועוד תוך הקפדה מלאה על סדר, אחריות וארגון שהם כל כך חשובים כידוע בניהולו של מרשם. 

משרדנו מציעה חבילת שירותים בתשלום בריטיינר לחברות פרטיות אשר יקבלו ב-CKLAW את הבית המשפטי לו בו הם חפצות. משרדנו ערוך לטפל במגוון תחומי המשפט המסחרי ולפיכך יהווה עבור החברה את ה-"one stop shop" הכה נוח.

לאור תיקון חוק החברות בשנת 2011, משרדנו טיפל בפירוקן מרצון של חברות רבות וצבר ניסיון רב בתחום זה. הליך הפירוק הינו הליך אשר מחייב ניהול אחראי ומאורגן על ידי איש
מקצוע מנוסה שכן פירוק חברה הוא לא רק פרוצדורה. משרדנו פועל בשיטתיות ובסדר על מנת לקיים הליכים של פירוק מרצון של חברות במינימום זמן ומאמץ תוך כדי ניצול כל סעיפי החוק להשגת פטור מחובות האגרה לחברות המפורקות (ככל והחברה לא הייתה פעילה).

במשרד CKLAW ניתן לקבל שירותי פתיחת עמותה ו/או ניהול מרשם העמותות לרבות ייעוץ משפטי שוטף לעמותה על פי חוק העמותות.

משרד CKLAW מתמחה ברישום חברות במקלטי המס השונים. הטיפול המשפטי ייעשה ממשרדנו ואין צורך לצאת מן הארץ לצורך כך שכן למשרדנו שיתופי פעולה עם משרדים בכל רחבי העולם. הטיפול הינו מהיר, אישי ויעיל. במסגרת שירות זה מעניק משרד CKLAW שירות גם לצורך פתיחת חשבונות בנק בחו"ל (עסקיים ופרטיים).

 
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים