מחלקת הנדל"ן של CKLAW מובילה את פעילות המשרד יחד עם מחלקת הליטיגציה. המשרד מלווה עסקאות נדל"ן בהיקפים ומורכבויות שונים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.
נדל"ן ומקרקעין

מחלקת הנדל"ן של CKLAW מובילה את פעילות המשרד יחד עם מחלקת הליטיגציה. המשרד מלווה עסקאות נדל"ן בהיקפים ומורכבויות שונים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. ב-CKLAW מקפידים כי ליווי הלקוחות יהיה אישי וצמוד על מנת להעניק ללקוח בכל עת את הידע הדרוש לו לקבלת החלטות נכונות עבורו. לאור עליית קרנו של הנדל"ן בישראל בשנים האחרונות רואים ב-CKLAW בתחום זה העתיד של המשרד ומעוניינים להעניק ללקוחות המשרד מהניסיון והידע הרחב שנצבר בו.

 ב-CKLAW רואים בעסקאות המקרקעין מיד שנייה פעילות חשובה ושמים עליה דגש מיוחד. מוכרים או רוכשים של דירות ייהנו מיחס מיוחד על פי שיטת פעולה מסודרת משלב הטרום חוזי ועד להשלמת העסקה בסופה. בישראל נרשמות עשרות אלפי עסקאות בשנה כאשר הלקוחות ב-CKLAW אשר מדי שנה מצטרפים למעגל רוכשים ומוכרים אשר זקוקים לשירות שמעניקים ב-CKLAW מול המוסדות השונים, ובכללם; מנהל מקרקעי ישראל, לשכת רישום המקרקעין, המפקח על המקרקעין ועוד כשהדגש הוא על סדר, אחריות, מקצועיות וליווי צמוד עד להשגת היעדים הדרושים עבור הלקוחות.

הלקוח במחלקת הנדל"ן מקבל מ-CKLAW את מלוא המידע לו הוא זקוק: פירוט תשלומים מסודר ונוח לצורך מעקב, ייצוג מול הרשויות השונות טרם ולאחר ביצוע העסקה, עזרה בהתנהלות הלקוח מול הבנקים והחשוב ביותר: ליווי צמוד ואישי עד השלמת העסקה. כמו כן עם השלמת העסקה מקבל הלקוח ערכת סיום עסקה מהודרת הכוללת את אך לא רק: הסכם המכר החתום, שטרי המכר והמשכנתא, נסחים מלשכות רישום המקרקעין ו/או אישורי זכויות עדכניים ועוד. צורך זה נוצר לאחר שרבים מלקוחותינו אשר להם נכסים יקרי ערך לא החזיקו באסמכתא כלשהי בקשר אליו והתקשו באיתור הניירת הקשורה לנכס. 

 ב- CKLAW מתמחים בייצוג לקוחות תושבי חוץ (בעיקר מצרפת) אשר מתעניינים ברכישת נדל"ן בישראל. 

הליווי המשפטי שמעניקים ב-CKLAW ללקוחות תושבי החוץ הינו כולל ורחב, זאת על מנת לספק ללקוח אשר אינו מכיר את השפה והחוק בישראל גב משפטי רחב וביטחון. כמו כן מציעים ב-CKLAW ללקוחות תושבי החוץ חבילת שירות מלאה לרבות: ייצוג מול סוכני נדל"ן, התנהלות מול הקבלן לאחר חתימת ההסכם (כאשר הלקוח לא בישראל), עזרה בפעילות מול בנקים בישראל, ועוד תוך שימוש יעיל במגוון אפשרויות התקשורת המתקדמים ביותר שיש לטכנולוגיה להציע.

 ב-CKLAW מובילים את הטיפול המשפטי ברישום הבעלות בדירות מהוונות במסגרת הרפורמה של מינהל מקרקעי ישראל שבמסגרתה לאחר עשרות שנים נרשמות זכויות הבעלות על שמם של החוכרים.

כמו כן ב-CKLAW מתמחים בייצוג רוכשי דירות בקבוצות רכישה בעסקאות מורכבות מאוד אשר אינן דומות כלל ועיקר לעסקאות מכר רגילות בדגש על עסקאות מקבוצות רכישה אשר אחד החברים בקבוצה מבקש למכור את חלקו טרם השלמת הבנייה.

 

 

                                                                   
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים